Waluty
Wersje językowe
DOSTAWA

Szanowni Państwo,

większość produktów oferowana w sklepie znajduje się w naszym magazynie. Czas przygotowania zamówienia do wysyłki to maksymalnie 1-2 dni robocze. Zazwyczaj wysyłka następuje tego samego dnia - po zaksięgowaniu płatności bądź otrzymaniu informacji o wyborze wysyłki pobraniowej. W przypadku produktów na zamówienie czas dostawy ustalany jest indywidualnie.

 

COCOSHKI oferują następujące możliwości dostawy:

1. KURIER DPD – W przypadku 95% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu, w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera. Zdarzają się przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie bądź brak obecności adresata pod adresem dostawy. Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej podając uzyskany od nas numer przesyłki.

 

KURIER DPD

 

poniżej 300 zł.

powyżej 300 zł

przedpłata na konto

13,90 zł.

GRATIS

pobranie

22 zł.

GRATIS

 

 

2. W przypadku przesyłek zagranicznych - POCZTA POLSKA (LIST bądź PACZKA POCZTOWA PRIORYTETOWA) - Czas dostarczenia przesyłki wynosi od 2 do 7 dni. Niestety, mimo nadawania wszystkich przesyłek jako przesyłki priorytetowe, zdarzają się przypadki znacznych opóźnień w dostawach. Poczta udostępniła narzędzie informatyczne do monitorowania paczek: http://sledzenie.poczta-polska.pl/ co może być dl Państwa przydatne.

Koszt dostawy ustalamy indywidualnie.

 

 

3. ODBIÓR OSOBISTY – możliwy jest w Kozienicach (ul. Sienkiewicza 8, parter), po wcześniejszym ustaleniu terminu.

 

 

Na bieżąco – drogą mailową, informujemy Państwa o etapach realizacji zamówienia.

 

 

Szczegółowe informacje dotyczące dostawy: REGULAMIN

 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt:

sklep@cocoshki.pl

+48 507 669 517

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – zespół Cocoshki.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Szybka i sprawna wysyłka w ciągu 24h.
Dostawę zapewnia firma kurierska DPD Polska.
Sklep internetowy Shoper.pl