cocoshki.pl
Waluty
Wersje językowe
ZWROT/WYMIANA/REKLAMACJA

 

Szanowni Państwo,

kupując w sklepie Cocoshki.pl macie możliwość ZWROTU zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki.

Zwracany, wymieniany lub reklamowany towar należy odesłać wyłącznie na adres:

Jacek Kański P.W.

Główna 10a Aleksandrówka

26-900 Kozienice

(Nie odbieramy przesyłek pod adresem rejestrowym - ul. Flory 9/10 00-586 Warszawa)

Prosimy pamiętać o zachowaniu dowodu nadania przesyłki i wcześniejszym powiadomieniu nas o chęci odstąpienia od umowy.

 

UWAGA!

Każda przesyłka zwrotna musi zawierać:

1. DOKUMENT SPRZEDAŻY (paragon, potwierdzenie przelewu, zamówienie/ proforma) 

2. WYPEŁNIONY FORMULARZ ZWROTU (do pobrania poniżej)

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

--------------------------------------------------------------------------------

UWAGA:
Niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że rozmiar, na który chciałabyś dokonać wymiany będzie dostępny. W związku z tym procedura wymiany polega na złożeniu nowego zamówienia na wybrany rozmiar oraz zwrocie towaru, który Tobie nie pasuje.
 
Możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny zapewnia Ustawa o prawach konsumenta z 2014 roku i nie dotyczy zakupów dokonanych na fakturę VAT.

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas [firmę Jacek Kański P.W.] o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (przykładowy wzór znajduje się poniżej).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację drogą elektroniczną dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności (z wyjątkiem kosztów dostawy i dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres Jacek Kański P.W. ul. Główna 10a Aleksandrówka 26-900 Kozienice, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szczegóły dotyczące ZWROTU, WYMIANY i REKLAMACJI produktów znajdą Państwo w REGULAMINIE SKLEPU.

 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt:

sklep@cocoshki.pl

+48 509 485 649

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – zespół Cocoshki.pl
 

Pliki do pobrania:

ZWROT

REKLAMACJA

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Szybka i sprawna wysyłka w ciągu 24h.
Dostawę zapewnia firma kurierska DPD Polska.
Sklep internetowy Shoper Premium