cocoshki.pl
Waluty
Wersje językowe
Pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek i pierwsze "mama". Czyli jak przechować najpiękniejsze wspomnienia 0
Pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek i pierwsze "mama". Czyli jak przechować najpiękniejsze wspomnienia

Jeden but, bo drugi został zgubiony gdzieś na Francuskiej Riwierze. Opaska ze szpitala. Pierwszy smoczek. Ukochana zabawka, bez której trasa samochodowa była nie do pokonania.

Otulacz - ten pierwszy, w którym nasz bobas wyglądał niczym osławiony w ostatnim czasie "lagun" (rogalik francuski). Do dziś pachnie pierwszymi dniami razem. Muszę się wam przyznać, że w naszym memory boksie znalazły się też nieoczywiste gadżety takie jak np. pierwszy strój kąpielowy. Było to, naszym zdaniem, niezwykłe jak szybko Helena Zofia zrozumiała, że akweny wodne - wszystkie - są jej drugim domem.

 

Mamy też w naszej pamiątkowej kolekcji element o tyle niezwykły, że nigdy niewypełniony. Pamiętam jak dziś, że będąc w pierwszym trymestrze ciąży w dużym sieciowym sklepie "wyhaczyłam" księgę wspomnień. Po ANGIELSKU... nie powiem, że nie wyduszę z siebie słowa w tym języku. Ależ owszem! Radzę sobie w sytuacjach koniecznych wspomagając się szeroko rozumianą "mową ciała" (if you konw what I mean ;)), jednak problem w mojej głowie pojawił się gdy pierwszy raz usiadłam dumnie z kubkiem gorącej kawy i piórem w dłoni podczas drzemki mojej maleńkiej córeczki... W jakim języku spisać wspomnienia?!

 

Już wtedy wiedziałam, że te wspomnienia światła dziennego nie ujrzą. Przeszukałam internet w poszukiwaniu polskiego odpowiednika, ale niestety... nie udało mi się znaleźć wtedy nic co sprostałoby moim wysokim oczekiwaniom. Jednak kiedy na świat przyszła Aniela Maria nie popełniłam tego błędu ponownie! Trochę czasu zajęło mi odnalezienie tego typu produktu zaspokajającego moje estetyczne wymagania w języku polskim, ale UDAŁO SIĘ! 

 

Album wspomnień - Twoje dzieciństwo od LUILUK

piękny, minimalistyczny - dokładnie taki jakiego potrzebowałam! 

Zapisujemy moje wspomnienia, milowe kroki, najważniejsze momenty i mamy w planach podarowanie tej niezwykłej książki naszej córeczce na osiemnaste urodziny lub może gdy na świat będzie miało przyjść jej dziecko. Decyzja nie została ostatecznie podjęta, jednak wiem i wierzę, że serca podpowiedzą nam - mi i mojemu mężowi kiedy ten moment ma nastać...

 

Jak myślicie, może powinniśmy dokupić jeszcze jedną i postarać się odtworzyć wspomnienia związane ze starszakiem? Uda nam się? Powiedzcie, czy wy też zachowaliście tego typu gadżety, a może wasze wspomnienia zaklęte są w zupełnie innych przedmiotach?

 

 Zostawiam was też z listą przedmiotów, które pomogą wam skompletować wyprawkę, a równocześnie wzbogacą wasz memory box - no i dostaniecie je u nas!

 

 

Psssst... powiem wam w tajemnicy, że jeśli zamówicie je w najbliższym czasie, załapiecie się na zniżkę -15%

kod: SADYBA ;)

 

Pozdrawiam was nostalgicznie,

Jadzia

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Szybka i sprawna wysyłka w ciągu 24h.
Dostawę zapewnia firma kurierska DPD Polska.
Sklep internetowy Shoper Premium